Styret

Tillitsvalgte i NFR for perioden 2017 — 2018
Styret: Styreleder: Tor Kristian Birkeland. Styremedlemmer: Frode Ersfjord, Tor-Øyvind Rand, Penny Heymans, Elfi Thrane Bemelmans, Kari Nes, Alexander Harang. Varamedlemmer: Bitte Vatvedt, Ida Roland Birkvad, Jonas Lillemoen Skaalerud.

Evalueringskomité: John Jones, Ivar Evensmo

Valgkomité:

Tillitsvalgte i NFR for perioden 2015 — 2017
Styret: Styreleder: Erik Strøm. Styremedlemmer: Bitte Vatvedt, Fredrik Heldal, Bente Knagenhjelm, Kari Nes, Else Hauan, Kristine Moe. Varamedlemmer: Alexander Harang, Ingunn Bjørnstad, Anne Marte Sundnes Skaland, Caroline Hargreaves

Evalueringskomité: John Jones, Ivar Evensmo

Valgkomité: Trine Eklund, Tuva Krogh Widskjold, Anne Gerd Grimsby Haarr

Tillitsvalgte i NFR for perioden 2013 — 2015

Styret:Styreleder: Erik Strøm. Styremedlemmer: Margrethe Tingstad, Alexander Harang, Bitte Vatvedt, Andreas Mjelva, Bente Knagenhjelm, Trine Eklund, Åsmund Gylder. Varamedlemmer: Ida Wernø, Halvard Hjermundrud

Evalueringskomité: John Jones, Ivar Evensmo

Valgkomité: Martin Mikkelsen, Lars Gaupset, Frode Restad

Til­lits­valgte i NFR for perio­den 2011 — 2013

Sty­ret: Styre­le­der: Erik Strøm. Styre­med­lem­mer: Trine Eklund, Åsmund Gyl­der, Anne Halv­or­sen, Alex­an­der Harang, Andre Skeie, Bitte Vat­vedt. Vara­med­lem­mer: Sidsel Mell­bye, Trond Åsland

Eva­lu­e­rings­ko­mité: Ida Cath­rine Grø­van Ruud, Bar­bara Rowena Sivert­sen, John Yngvar Jones

Valg­ko­mité: Frode Restad, Per Wium, Hanne Husaas

Til­lits­valgte i NFR for perio­den 2009 — 2011

Sty­ret: Styre­le­der: Erik Strøm. Styre­med­lem­mer: Hannah Eline Ander, Eline Gar­berg, Åsmund Gyl­der, Anne Halv­or­sen, Alex­an­der Harang, Baha­nu­mati Nata­r­jan. Vara­med­lem­mer: Ursula Gelis, Per Wium, Adrian Farner Rogne

Eva­lu­e­rings­ko­mitè: Ivar Even­smo, Ida Cath­rine Ruud, Babs Sivertsen

Valg­ko­mitè: Borgny Knud­sen, Lene Nil­sen, Frode Restad

Til­lits­valgte i NFR for perio­den 2007 — 2009

Sty­ret: Styre­le­der: Erik Strøm. Styre­med­lem­mer: Anne Halv­or­sen, Alex­an­der Harang, Hannah Eline Ander, Ursula Gelis. Vara­med­lem­mer: Per Wium, Adrian Far­ner Rogne

Eva­lu­e­rings­ko­mitè: Ivar Even­smo, Ida Cath­rine Ruud, Babs Sivertsen

Valg­ko­mitè: Borgny Knud­sen, Lene Nil­sen, Frode Restad